&noscript=1 />
×

LIV Plus Wireless

It's time for change charge

WATCH VIDEO

Ultralehká a velmi přesná LIV Plus Wireless je naším dalším krokem směrem k hráčům a esportovcům. Každá část, od lehké konstrukce se snímačem PixArt PAW3395 až po dokovací stanici, byla vytvořena tak, aby zvýšila vaši výdrž a efektivitu během dlouhých herních seancí. Připojte se ke svému počítači, konzoli, telefonu nebo televizoru a vyhrajte prostě vše – bez námahy.

Bez limitů

Součástí balení LIV Plus Wireless je dokovací stanice, která umožňuje pohodlné bezdrátové nabíjení myši. Díky protiskluzové gumové spodní části (která se snadno čistí a znovu připevňuje) drží dokovací stanice pevně na jednom místě.

Špičkový hráč snímač

PAW3395 je špičkový snímač od společnosti PixArt. Jeho maximální rozlišení 26 000 DPI a rychlost snímání 16,51 m/s vám umožní činit rozhodnutí ve zlomku vteřiny. Stačí jen vyladit všechna nastavení podle vašich oblíbených her a jít si směle pro vítězství!

Funkce Trimode - 3 způsoby připojení

LIV Plus Wireless je kompatibilní s téměř všemi zařízeními používanými pro hraní her a poskytuje stabilní připojení k počítačům, konzolím, telefonům nebo televizorům, a to bez lagů. Připojte ji pomocí USB kabelu, Bluetooth nebo pomocí bezdrátového 2,4 GHz USB přijímače a vyzkoušejte, která možnost se na vašem bojišti osvědčí nejlépe.

Pohybujte se rychle a pohotově

Velmi lehké a dokonale vyvážené tělo LIV Plus Wireless je našim vlastním designem. Jeho prodyšný povrch zajišťuje nejen skvělé proudění vzduchu pod rukou, ale také ohromující výhodu nad protivníky ve hrách a esportových soutěžích. Jednoduše řečeno – vaše pohyby budou rychlé, bezchybné a plně pod kontrolou.

Dlouhodobý výkon

Srdcem LIV Plus Wireless je efektivní baterie a optimalizovaný firmware. Umožnily nám zvýšit pracovní dobu myši až na 160 hodin na jedno nabití, a to i při soustavném používání.

Přesně tak, jak to máte rádi

Díky speciálnímu softwaru můžete nastavit LIV Plus Wireless podle svých preferencí. Umožňuje vám vytvářet makra, měnit citlivost a LOD nebo podsvícení jednotlivých prvků.

LIV Plus Wireless

Product available
for pre-order

Zkontrolujte v obchodech