Account Manager

Warszawa, Sokołów (pow. pruszkowski)
mazowieckie

Opis stanowiska

🎯 UWAGA: to jest Twój znak, że czas pomyśleć o nowej pracy! Szukamy Account Managera, który będzie opiekował się powierzonymi klientami i budował nowe relacje handlowe. To co, zainteresowaliśmy Cię? Doskonale – czytaj dalej i sprawdź, czy do siebie pasujemy.

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z partnerami firmy;
  • realizacja biznesowej strategii oraz polityki firmy;
  • organizacja oraz koordynacja procesów handlowych;
  • planowanie oraz rozbudowa ekspozycji produktów w sklepach;
  • organizacja oraz wdrażanie promocji sprzedażowych u partnerów handlowych;
  • analiza rynku oraz szukanie nowych możliwości rozwoju firmy;
  • współpraca wewnętrzna z działem marketingu, finansów oraz logistyki.

Wymagania

  • umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w dynamicznym zespole;
  • kreatywności oraz samodzielność;
  • umiejętności tworzenia oraz utrzymywania dobrych relacji z partnerami handlowymi;
  • otwartości na nowe wyzwania oraz chęci do nauki i samodoskonalenia;
  • dobrej znajomości pakietu Office – w szczególności Excel;
  • umiejętności analizy danych.

Mile widziane:

  • obsługa oprogramowania - Wrike;
  • obsługa oprogramowania – Wapro Mag.

Oferujemy

  • stabilną i transparentną współpracę w formie, która będzie Ci odpowiadać;
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę;
  • dużą samodzielność i swobodę w działaniach, jak i zaufanie do Twoich kompetencji;
  • realną możliwość rozwoju i migracji w ramach struktur zgodną z Twoimi ambicjami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od doświadczenia i zakresu umiejętności;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • nowoczesną przestrzeń biurową w podwarszawskim Sokołowie (koło Janek), jeżeli lubisz pracę hybrydową lub możliwość 100% pracy zdalnej.